Přestavba vozidel na Ethanol E85

Provádíme profesionální přestavby vozidel na LPG a přestavby vozidel na Ethanol E85.

Homologovanou i sportovní přestavbu na Ethanol E85 lze udělat pouze na vozidlech, které používají benzín a mají nepřímé vstřikování (MPi). Pro zprovoznění automobilu na Ethanol E85 namontujeme do auta konverzní jednotku, která upravuje délku vstřiku paliva do válce. Tím zabezpečuje bezproblémový provoz na Ethanol E85. Při jízdě na Ethanol E85 narůstá spotřeba o cca 18 %, což bohatě kompenzuje rozdíl ceny E85 a benzínu. Úsporu si můžete spočítat v kalkulátoru úspor na našem webu.

Homologované jednotky

Automatická jednotka ELOTEC EC85 je vyráběna v Německu a jako jediná v ČR má povolení Ministerstva dopravy ČR pro hromadnou přestavbu vozidel. Jednotka prošla náročnými testy společnosti DEKRA. Čidlo paliva určuje přesné množství poměru ethanol/benzín. Čidlo teploty a snímač otáček zaručí lepší studený start a optimální spotřebu paliva.
Tato přestavba podléhá zápisu do technického průkazu, v budoucnu se tak můžete vyhnout problémům na STK. Největší výhodou je bezesporu osvobození od silniční daně (firmy). U této jednotky prakticky nepocítíte rozdíl mezi jízdou na ethanol E85 a na benzín.

Sportovní konverzní kity

FLEXCAR je levnější a jednodušší jednotka, která umožňuje manuální doladění, ale vyžaduje plně funkční lambda regulaci automobilu, která ovlivňuje vstřik podle bohatosti směsi. Výhodou jednotky je levnější a jednodušší montáž. Tuto jednotku nelze zapsat do TP a provoz je tak pouze na majiteli vozidla.Ceny montáží včetně materiálu

ELOTEC
3 - 4 válce
6 válců
8 válců
9 000 – 10 000 Kč dle složitosti
12 000 Kč
13 000 Kč

Doba montáže je individuální podle daného vozidla a pohybuje se v rozmezí 4 – 7 hodin.
FLEXCAR
3 - 4 válce
6 válců
4 000 Kč dle složitosti
6 000 Kč

Při přestavbě většího počtu vozidel poskytujeme slevu 5%.
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Potřebujete pomoc?

Zdarma zapůjčení vozu.

Po dobu přestavby vašeho automobilu na pohon LPG můžete používat naše náhradní vozidlo zdarma. Při ostatních opravách je cena za půjčení náhradního vozidla 200 Kč / den.

Zdarma
zapůjčení vozu
volejte: +420 774 968 288

Přestavby vozidel na splátky!

Přestavby, tuningy i opravy motorových vozidel lze realizovat přes splátkový systém ESSOX