Autoservis

Kromě přestavby vozidel na LPG a chiptuningem, provádíme autodiagnostiku, opravy a plnění autoklimatizací a v neposlední řadě opravujeme veškeré mechanické závady na vozidlech.
Autodiagnostika

Diagnostikujeme elektronické systémy vozidel všech značek a současně opravujeme elektroinstalace a elektrické zařízení všech typů vozidel. Diagnostiku provádíme:

  • diagnostikou se specializovaným softwarem pro VW Group
  • multiznačkovou diagnostikou CDP a TEXA pro vozidla ostatních výrobců
Servis autoklimatizací
  • plnění a čištění autoklimatizací,
  • kontrolu těsnosti autoklimatizací,
  • čištění interiéru vozidla ozonem zařízením firmy MAGNETI MARELLI,
  • čištění výduchů a výparníků autoklimatizací pomocí vysoce účinných sprejů firmy Würth,
  • opravy kompresorů a ostatních součástí autoklimatizací.

Plníme a servisujeme klimatizace všech motorových vozidel na kompaktním zařízení Coolius 1000 firmy Würth, který pracuje v plně automatizovaném režimu. Výhodou tohoto mobilního servisního zařízení je jeho použitelnost v terénu mimo dílny, proto můžeme zákazníkovi nabídnout plný komfort i přímo u něj. Tuto možnost lze využít při plnění pracovních strojů, traktorů, nákladních automobilů přímo na stavbách nebo u provozovatele.

Plísně a bakterie, které vznikají v systémech autoklimatizací, vytvářejí zápach a jejich rozmnožováním vznikají spóry, které mohou ohrožovat zdraví. Proti těmto bakteriím bojujeme čištěním interiérů vozidla pomocí ozonu O3. Jedná se nejmodernější dezinfekční prostředek používaný ve zdravotnictví. Je to čistý bezbarvý plyn, který nezanechává stopy ani zápach a nezpůsobuje žádné dýchací nebo alergické potíže. Hlavní výhodou ozonu je to, že ve vozidle pronikne i do nepřístupných míst včetně čalounění sedaček a stropů. Tímto se výrazně odlišuje od sprejů, které se používají především pro čištění výduchů a výparníků autoklimatizací.

Montáž tažných zařízení

Montujeme tažná zařízení renomovaných výrobců:

  • Auto Hak
  • Thule
  • SVC Náchod

Ceny se liší v závislosti na modelu automobilu a typu tažného zařízení. Info o ceně na vyžádání.

Čistění DPF filtrů

CHCETE UŠETŘIT NEMALÉ PENÍZE ZA NOVÝ DPF FILTR?

Nabízíme vyčistění DPF filtrů roztokem DPF FLUSHING LIQUID, který odstraní saze filtru Vašeho vozidla. Je to vysoce účinný přípravek, který rozpouští a odstraňuje veškeré saze. Váže na sebe zbytky sazí, vznikne kašovitá hmota. Po této proceduře se filtr vypláchne a po kontrole se namontuje zpět do vozidla. Při tomto procesu se vypláchne i katalyzátor, pokud je součástí filtru. Tuto metodu lze použít na všechny typy filtrů, včetně těch nejnovějších konstrukcí. Ze zkušeností víme a nakonec diagnostika to potvrzuje, že filtr se dá filtr vyčistit na 90 % původních hodnot.

Cena se pohybuje od 5 000 – 10 000 Kč podle velikosti DPF filtru.

Potřebujete pomoc?

Zdarma zapůjčení vozu.

Po dobu přestavby vašeho automobilu na pohon LPG můžete používat naše náhradní vozidlo zdarma. Při ostatních opravách je cena za půjčení náhradního vozidla 200 Kč / den.

Zdarma
zapůjčení vozu
volejte: +420 774 968 288

Přestavby vozidel na splátky!

Přestavby, tuningy i opravy motorových vozidel lze realizovat přes splátkový systém ESSOX

Doporučujeme:

Gasinsight, vše pro přestavby na LPG, CNG a Diesel Gas


Blog nejen o přestavbách